podsumowanie roku 2017

2017 rok upłynął nam pod znakiem wielu pozytywnych wydarzeń i zmian. Wprowadziliśmy nowe produkty w ofercie BactoTech, wzięliśmy udział w kilku konferencjach i targach, uruchomiliśmy własny sklep online, zaczęliśmy prowadzić blog, kanał na YouTube i stronę na Facebooku…

Jak widać, był to dla nas naprawdę pracowity czas i jeśli mielibyśmy go określić jednym słowem, to zdecydowanie byłoby to słowo: SUKCES. Oczywiście nie osiągnęlibyśmy go bez Was. Dziękujemy, za Wasze zaufanie i za to, że tak chętnie wybieracie biopreparaty BactoTech. Cieszymy się, że każdego dnia możemy dzielić z Wami naszą pasję do ekologicznych rozwiązań.

Jesteście ciekawi, co jeszcze się u nas działo w 2017? Oto podsumowanie ostatnich 12 miesięcy w BactoTech.

Strona WWW

Rozbudowaliśmy stronę firmową BactoTech i zmieniliśmy jej wygląd. Poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi laboratoryjne i badawcze. Udostępniliśmy zakładkę z najczęściej zadawanymi przez Was pytaniami, abyście mogli szybko i wygodnie uzyskać informacje na temat naszych produktów.

podsumowanie roku 2017

Daliśmy się Wam bliżej poznać – przedstawiliśmy cele i wartości, jakie przyświecają naszej firmie. Pokazaliśmy też, w jaki sposób pracujemy i jak powstają biopreparaty BactoTech, które opracowujemy w naszym laboratorium. A skoro o tym mowa…

Nowe produkty!

2017 był rokiem premier. W naszej ofercie pojawiły się aż dwie nowości: Bioudrażniacz do kuchni oraz Bioudrażniacz do łazienki. Seria ekologicznych preparatów do udrażniania rur niemal od razu zdobyła Wasze uznanie i szybko stała się bestsellerem. Gdzie? Oczywiście w naszym sklepie online!

Sklep internetowy BactoTech

Kolejna nowość minionego roku, czyli sklep internetowy BactoTech. A w nim 100% naturalne preparaty bakteryjne, które pomogą Wam zadbać o dom i ogród. Nie mogło też zabraknąć biopreparatów dla rolnictwa, które wspomagają uprawy i hodowlę.

podsumowanie roku 2017

Od teraz możecie zamawiać nasze biopreparaty szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie. Także w niedzielę. 😉

Blog firmowy

Rozszerzyliśmy naszą stronę również o blog firmowy, gdzie znajdziecie wiele cennych porad jak zadbać o swój ogród, mieszkanie lub dom. Oczywiście: ekologicznie, bezpiecznie i z troską o naturę – jak wszystko, co tworzymy. Z wielką przyjemnością odkrywamy interesujące, sprawdzone rozwiązania i prezentujemy je Wam, Drodzy Czytelnicy. Regularnie publikujemy materiały pełne wskazówek, które możecie wykorzystać w praktyce. Trzy artykuły szczególnie cieszyły się dużym zainteresowaniem:

– przedstawiliśmy Wam 10 skutecznych pomysłów na zatkane rury. Z pewnością doceniliście ilość domowych metod na problemy z systemem kanalizacyjnym, szczególnie pozytywnie odebraliście te ekologiczne i praktyczne.

– pokazaliśmy Wam, na czym polega dobre sąsiedztwo warzyw. W artykule szczegółowo wykazaliśmy, czym jest uprawa współrzędna, jak konkretnie warzywa oddziałują na siebie oraz zaprezentowaliśmy praktyczną tabelę, co można, a czego nie należy sadzić w swoim sąsiedztwie.

– zainteresowaliśmy Was, jakie wybrać preparaty do szamba. W materiale wyjaśniliśmy, dlaczego warto regularnie czyścić szambo, jakie środki do tego celu są najlepsze oraz jak je skutecznie stosować w praktyce.

Social media

Zaczęliśmy prowadzić profil na Facebooku, na którym udostępniamy przydatne materiały, rozmawiamy z Wami na tematy związane z naszą działalnością i nie tylko. Wymieniamy się uwagami odnośnie do stylu życia w zgodzie z naturą i z troską o przyrodę, dzielimy pomysły na ekologiczne rozwiązania w domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Powstał również nasz kanał na Youtube, na którym będzie pojawiać się coraz więcej praktycznych poradników – jesteśmy przekonani, że Was zainteresują.

Zakończenie

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami. Wierzymy, że nowy rok przyniesie nam wszystkim jeszcze więcej inspiracji i ekologicznych rozwiązań.

Zespół BactoTech

Lubisz ekologiczne i sprawdzone rozwiązania? Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco:

Polecamy:

Terminy siewu warzyw: kiedy siać nasiona do gruntu i na rozsadę?
Siew i uprawa grochu w ogrodzie: kiedy, gdzie i jak?
błedy przy kompostowaniu; błędy w kompostowaniu; czego nie wrzucać do kompostu;
Najczęstsze błędy w kompostowaniu. Czego nie należy robić?

Dodaj komentarz