Ta witryna korzysta z plików cookies. Wykorzystujemy pliki cookie m.in. do tego, aby strona działała prawidłowo, aby analizować ruch w naszej witrynie, oferować funkcje społecznościowe i do personalizowania reklam. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

O NAS

Tworzymy naturalne, bezpieczne i skuteczne bioprodukty

Naszym głównym celem jest opracowywanie i udostępnianie ekologicznych preparatów bioaktywnych, których skład stanowią mikroorganizmy i inne naturalne substancje wspomagające. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz wiedza, dzięki którym jesteśmy w stanie samodzielnie tworzyć wysokiej jakości skuteczne biopreparaty.

Dbamy o ochronę środowiska

Technologia opracowana przez BactoTech umożliwia nam oferować preparaty, które cechują się większą efektywnością bez konieczności stosowania toksycznych substancji chemicznych. Mikroorganizmy zawarte w naszych produktach w sposób naturalny wspomagają uprawy i wpływają na lepszy wzrost roślin, a także przyspieszają proces biologicznego rozkładu zanieczyszczeń.

Każdy preparat zawiera wysokie stężenie drobnoustrojów, dzięki czemu bioprodukty BactoTech są nie tylko ekologiczne, ale także bardzo wydajne. Specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii, pochodzące z naturalnych siedlisk na terenie Polski, cechują się wysoką aktywnością metaboliczną i skutecznością. Mikroorganizmy obecne w preparatach BactoTech nie są modyfikowane genetycznie, a ich stosowanie nie wpływa negatywnie na środowisko.

Badamy i sprawdzamy w praktyce

Nasza firma dysponuje własnym zapleczem laboratoryjnym, w którym opracowujemy preparaty BactoTech. Każdy produkt zawsze jest testowany w naturalnych warunkach, aby sprawdzić jego skuteczność w praktyce. Gotowe biopreparaty są dokładnie badane pod kątem obecności patogenów, takich jak Salmonella, czy E. coli, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Oprócz tego świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu prac badawczo-rozwojowych, polegające między innymi na projektowaniu nowych lub ulepszaniu istniejących produktów, a także realizowaniu w pełni udokumentowanych ekspertyz. Więcej na temat naszych usług oraz dotychczasowych realizacji dowiesz się w zakładce USŁUGI B+R.

Poznaj zespół naukowy BactoTech

BactoTech to polska firma, która została stworzona przez zespół badaczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w mikrobiologii środowiskowej i biotechnologii.