marzec-w-ogrodzie-blog-bactotech

Marzec w ogrodzie – przygotuj działkę na wiosnę!

Marzec w ogrodzie to czas kiedy każdy ogrodnik z niecierpliwością czeka na nadejście pełni wiosny. Przyroda ponownie budzi się do życia, a człowiek może cieszyć się jej pięknem. Sprawdź, co zrobić w marcu, żeby Twoja działka była zadbana i wyglądała doskonale!

jaka-oslone-do-ogrodu-warzywnego-wybrac

Szklarnia, tunel czy inspekt? Zdecyduj z nami!

Jaką osłonę do ogrodu warzywnego wybrać? Jeśli zastanawiasz się, co wybrać: szklarnię, tunel czy inspekt, poznaj nasze argumenty. Pomożemy Ci zdecydować, w jaki sposób najskuteczniej zatroszczyć się o uprawę warzyw na Twojej działce. Sprawdź koniecznie!

jak-dbac-o-drzew-owocowe-zima-bloG-BactoTech

Ogród zimą: jak dbać o drzewa owocowe?

Jak dbać o drzewa owocowe zimą? Co możesz zrobić, żeby drzewka owocowe lepiej kwitły na wiosnę, a latem obficiej owocowały? Zadbaj o ich ochronę przed mrozem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi i chroń przed działaniem szkodników. Dowiedz się, jak to zrobić.

jak-zima-dbac-o-ogrod-BactoTech

Zima w ogrodzie – jak dbać o działkę?

Jak zimą dbać o ogród? Wiadomo, że należy troszczyć się o działkę w trakcie sezonu. Co jednak powinniśmy robić w czasie zimy? Ziemia odpoczywa, rośliny przygotowują się do wzrostu, czyli ogrodnik ma wolne. Nie całkiem. Powinniśmy pamiętać o podstawowych, zimowych zabiegach pielęgnacyjnych na naszych działkach.

jak-dbac-o-syfon-BactoTech-blog

Jak dbać o syfon w kuchni?

Jak dbać o syfon w kuchni? Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu przygotowując posiłki. Ważne jest, żeby pamiętać o zachowaniu drożności rur odpływowych - dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych awarii systemu kanalizacyjnego w domu. Sprawdź, jak to zrobić!